Двох захисників з Дрогобиччини посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня

У Львівській обласній військовій адміністрації відзначили 22 воїнів Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії України високими державними нагородами. На жаль, посмертно.
Нагороди батькам, дружинам, дітям, братам і сестрам полеглих Захисників вручив начальник Львівської ОВА Максим Козицький разом з полковником Степаном Логушем.
Серед 22 захисників двоє – з Дрогобиччини. Орденом «За мужність» III ступеня відзначили:
- Василя Габчака, 50 років, с. Станиля, Дрогобицький район.
- Володимира Кравціва, 38 років, с. Залужани, Дрогобицький район.
Василь Габчак служив з 17 березня 2022 року у лавах Національної гвардії України, а саме – 2-й роті 2-го батальйону 14-ї бригади «Червона калина». Його позивний «Дядя Вася» був символом поваги і підтримки серед побратимів. Воював на передовій, брав участь у боях за Роботине, що на Запорізькому напрямку. На жаль, 4 вересня 2023 року його життя обірвалося. У рідній громаді його згадують та пам'ятають як щиру людину, яка завжди прийде на допомогу, гарного сім’янина, люблячого чоловіка та батька. Нагороду отримали дружина та донька Воїна.

Володимир Кравців служив з 16 березня 2022 року, вступив до лав Національної гвардії України. У березні 2023 року брав участь у боях за Бахмут, у серпні – перебував на Запорізькому напрямку фронту. Отримав поранення, однак у листопаді знову повернувся до виконання бойових завдань з захисту України. На жаль, 17 листопада 2023 року Захисник загинув. Нагороду отримали дружина та сини Захисника.

