Дрогобицькі школярі відзняли чуттєвий ролик про війну в Україні

Дрогобицькі школярі відзняли чуттєвий ролик про війну в Україні
Учні 2-В класу Ліцею №4 імені Лесі України у Дрогобичі вкотре привертають увагу до жахливої війни в Україні. У своєму чуттєвому відеоролику за участі поранених військових вони висловлюються про те, як ненавидять все, що несе у кожну домівку кривава війна. Біль, сум, страх, втрата рідних та сльози. Серед виконавців – донька Захисника України.
 
Окрім просвітницької мети, юні школярі мають мету знову зібрати кошти для поранених військовослужбовців та Збройних сил України. Завдяки попереднім проєктам учнівському та батьківському активу 2-В класу вдалося відправити поранених бійців до США на протезування, а також передавати дрони для оборонців.

 

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:14