Дрогобицька РВА разом з партнерами передали авто для прифронтової громади

Дрогобицька РВА разом з партнерами передали авто для прифронтової громади

Від Дрогобицької районної військової адміністрації спільно з ГО “СБУ “Антикорупція” передали для прифронтової громади фургон Пежо Партнер, який потрібен для перевезення вантажу.

Запит на авто саме з такими характеристиками надійшов у березні під час робочої зустрічі начальника Дрогобицької РВА Степана Кулиняка з головою Краматорської районної військової адміністрації у межах поїздки на схід України. Тоді передали дрони та генератори для наших оборонців, й також отримали запит на фургон для Андріївської селищної військової адміністрації. 

“Це переобладнаний фургон, який буде потрібний для перевезення вантажів на територіях, де тривають постійні ворожі обстріли. Щиро вдячний волонтерам Олегу Балогу, Олександру Першинському та перевізнику Руслану Рудому, які знайшли та доставили автомобіль з-за кордону”, – зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк. 

Тож незабаром авто вирушить з Дрогобича у Краматорський район. Така допомога необхідна для підтримки прифронтових територій, де мобільність і логістика відіграють важливу роль, зокрема для місцевого населення, яке виживає під постійними обстрілами.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:37