Дрогобицька радіостанція перемогла у конкурсі журналістики «Четверта влада»

Дрогобицька радіостанція перемогла у конкурсі журналістики «Четверта влада»

У вересні Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА оголосив про проведення обласного конкурсу журналістики для редакцій місцевих радіостанцій «Четверта влада».

 

Конкурс проводили в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області у 2021 році, а його переможці отримають фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету.

 

Всі охочі мали змогу подати заявку про участь в конкурсі впродовж 20 днів. Так, за результатами розгляду заяв, конкурсна комісія затвердила переможців обласного конкурсу журналістики.

 

Всього перемогу отримали 10 редакцій місцевих ФМ радіостанцій у Львівській області. Серед них — КП «Дрогобицьке регіональне радіомовлення «Франкова земля», яке працює на території Дрогобицького району.

 

Зазначимо, обласний конкурс журналістики для редакцій місцевих ФМ радіостанцій «Четверта влада» проводиться з метою розвитку громадянського та інформаційного суспільства, підтримки свободи слова, належного висвітлення ініціатив територіальних громад області, діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в місцевих друкованих виданнях.

11:58
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.