Стартує обласний конкурс журналістики «Четверта влада» для редакцій ФМ радіостанцій

Стартує обласний конкурс журналістики «Четверта влада» для редакцій ФМ радіостанцій

Заявки від учасників прийматимуть упродовж 20 днів.

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки оголошує обласний конкурс журналістики для редакцій ФМ радіостанцій «Четверта влада» у 2023 році. 

Конкурс має на меті підтримку свободи слова, посилення уваги журналістів до глибокого і об’єктивного висвітлення питань війни, економіки, політики, соціальних проблем; сприяння утвердженню української демократичної державності, високих культурних цінностей, відродженню національної культури, національно-патріотичного виховання молоді.

Конкурс стартує сьогодні — 27 березня.  Прийматимуть заявки на участь упродовж 20 календарних днів з моменту оголошення конкурсу. До участі допускають редакції місцевих ФМ радіостанцій.

Конкурс проводять за такими категоріями:

  • краща літературно-культурологічна передача;
  • краща історико-патріотична передача;
  • краща передача на військову тематику, яка висвітлює дії військовослужбовців в умовах війни, підтримку бойового духу та вшанування подвигів героїв-військовослужбовців;
  • краща передача, ток-шоу у прямому ефірі;

Одна і та ж редакція засобу масової інформації може подавати не більше ніж 4 заявки для участі в конкурсі.

На конкурс можна подати роботи, оприлюднені за попередні 12 місяців з дати оголошення конкурсу. У поданні зазначити, на яку категорію подається номінант. До подання обов’язково додати: екземпляри робіт, які братимуть участь у конкурсі. На кожну роботу, подану на конкурс, потрібно оформити окрему заявку.

До заявки необхідно додати:

  • аудіозапис у форматі mp3, wma або відеозапис у форматі mp4, avi студійної якості. Учасник конкурсу має завантажити свій матеріал на файлообмінні «хмарні» сервіси та надати вільний доступ до нього до моменту оголошення переможця конкурсу;
  • довідку з радіо із підтвердженням дати виходу матеріалу у ЗМІ. За бажанням – текстове розшифрування матеріалу у форматі doc.

Подати заявку потрібно шляхом заповнення електронної форми з прикріпленням до неї сканованих документів та посиланням на конкурсний матеріал. Електронна форма доступна за посиланням

До участі у конкурсі допускають лише юридичних осіб зареєстрованих на теренах Львівської області.

Більш детальну інформацію про умови проведення конкурсу можна дізнатися за телефоном:261 27 75.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:45