Дрогобиччину відвідав Блаженніший Епіфаній Митрополит Київський і всієї України

Дрогобиччину відвідав Блаженніший Епіфаній Митрополит Київський і всієї України

Сьогодні, 7 липня, у Дрогобицький район прибув Блаженніший Епіфаній Митрополит Київський і всієї України з нагоди освячення  монастирського храму Різдва святого Івана Хрестителя. Храм, який  довгий час перебував під впливом політики російської імперії, намагаючись його русифікувати та денаціоналізувати. 

Урочисту літургію у Дрогобичі відвідав голова Львівської ЛОВА — Максим Козицький, начальник дрогобицької районної військової адміністрації — Степан Кулиняк, керівництво Дрогобицької громади, духовенство району, мешканці, віряни та всі небайдужі громадяни.

Крім церемонії Божественної літургії, яка відбулась за участю Митрополита Епіфанія та у співслужінні архієреїв, Блаженніший нагородив Орденами Святителя Миколя Чудотворця керівництво  Львівщини та району.

“Ця важлива нагорода — є нашою спільною перемога перед лицем ворога. Всіх вірян, мешканців, влади та небайдужих українців, які згурутвались заради історичної справедливості. Заради того, щоб наш храм — Різдва святого Івана Хрестителя знову став українським, а отже щоб наша віра, мова, духовність та національна приналежність ще більше утверджувалися у такий складний час для всіх українців”, — сказав начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк після отримання відзнаки від Митрополита Епіфанія.

Українська Православна Церкви протягом багатьох років та навіть століть виборювала своє право на справедливість, а від початку повномасштабного російського вторгнення виборювала право на повернення Української Церкви  та встановлення історичної справедливості.

“Вірю, що символічність сьогоднішньої події у нашому місті та районі стане важливим кроком до розквіту української держави після перемоги”, — підсумував Степан Кулиняк. 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:15