5 червня на Дрогобиччину прибуде Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук

5 червня на Дрогобиччину прибуде Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук

5 червня Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук приїде на Дрогобиччину. 

Цьогоріч Самбірсько-Дрогобицька єпархія УГКЦ відзначатиме 30-літній від заснування. До цієї нагоди у Катедральному Соборі Пресвятої Трійці у Дрогобичі відбудеться подячна літургія участю Блаженнішого Святослава, глави Української греко-католицької церкви.

Молитва розпочнеться спільною ходою духовенства до помосту, що знаходиться на подвір'ї храму, у понеділок, 5 червня, о 11:40 год.

Самбірсько-Дрогобицька єпархія УГКЦ запрошує до спільної молитви та зустрічі патріарха усіх вірних.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:50