Дрогобиччина втратила ще одного Героя

Дрогобиччина втратила ще одного Героя

Дрогобичанин Ігор Огар. 48 років.

Під час повномасштабного вторгнення ворога добровольцем став на захист України. Став бійцем 24 ОМБр ім. Короля Данила. Гідно ніс службу та захищав Україну від ворога до останнього.
 
 
 
На Бахмутському напрямку фронту потрапив під обстріли та отримав поранення. 17 грудня від отриманих травм Захисник помер.
 
 
 
 
 
 
Щирі співчуття батькам та сину Героя! Дрогобиччина сумує разом з вами!
 
Вічна пам’ять Захиснику! Не забудемо!
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:42