Дрогобиччина втратила ще одного Героя

Дрогобиччина втратила ще одного Героя
Дмитро Ялоха був поліцейським. Носив звання лейтенанта поліції, служив у Дрогобицькому відділі поліції.
 
З березня цього року стебничанин долучився до лав підрозділу особливого призначення «Лють». Служив в штурмовому полку особливого призначення «Сафарі». Був сапером, брав участь у розмінуваннях територій на гарячих напрямках фронту.
 
 
 
 
На жаль, 3 грудня під час штурму ворожих позицій на Донецькому напрямку фронту, виконуючи бойове завдання, Захисник загинув.
 
 
 
 
 
Гідний Захисник своєї країни! Офіцер! Щирі співчуття рідним! Вічна памʼять Герою!
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:58