Дрогобиччина відзначає День Державного Прапора України

Сьогодні в Україні відзначають День Державного Прапора України! Символу ідентичності, хоробрості, незламності та сили великого народу вільної країни. Гордості, яку ми відчуваємо, коли він підіймається вгору, коли повертаємо свої землі, коли бачимо його з-поміж інших за кордоном. Святині, ікони та першої зброї, з якими йдуть у бій і повертаються додому назавжди.

На Перехресті Героїв у Дрогобичі під звучання військового оркестру урочисто підняли Державний Прапор України. Єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владика Григорій Комар відслужив молитву за український прапор та якнайшвидшу перемогу.


До заходу долучилися начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк, голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич, керівництво територіальних громад, територіальних органів державної виконавчої влади та громадськість.


«Наш прапор – це наша впевненість, що настане той день, коли синьо-жовті кольори замайорять над усіма визволеними українськими містами та селами. У Луганську, Донецьку, Криму. Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям, що зберігають український прапор у найскладніші часи та продовжують наближати перемогу!» — зазначив Степан Кулиняк.




З Днем Державного Прапора України, дорогі мешканці Дрогобиччини!