На Дрогобиччині відзначили День Української Державності

На Дрогобиччині відзначили День Української Державності

Сьогодні, 28 липня, Україна вперше святкує День Української Державності. Важливий день в історії української нації.

У Дрогобицькій районній військовій адміністрації урочисто відзначили знакову дату, заспівавши гімн України та послухавши історичну довідку щодо нового державного свята. 

Начальник Дрогобицької РВА — Степан Кулиняк, привітав мешканців Дрогобиччини, зазначивши, що 28 липня — важливий день у творенні сучасної історії.

“Українська  державність виборювалась роками і століттями, тримаючи міцний зв'язок із самобутньою культурою, традиціями та українською ідентичністю. Сьогодні сучасні українські герої сміливо йдуть у бій, захищаючи наші землі від російських загарбників. Здобувають перемогу у складних боях, борючись за державність та наближаючи день нашої перемоги! Нехай День Української Державності  стане знаковим для всіх нас. Дасть нам впевненість та гарт будувати нову країну та перемагати”, — сказав начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

 Крім того, біля будівлі Дрогобицької РВА ініціювали загальнонаціональну акцію, прикрасивши приміщення державної структури синьо-жовтими стрічками.

Нагадаємо, запровадити нове державне свято, яке відзначається у день хрещення Київської Русі-України 28 липня, запропонував Президент Володимир Зеленський.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:55