Дрогобиччина попрощалась із ще одним українським Героєм!

Степан Балуш житель села Нагуєвичі Дрогобицької громади. Під час повномасштабного вторгнення росії перебував за кордоном. Повернувшись додому добровільно пішов у військкомат, аби долучитись до захисту України. Перебував на передових позиціях фронту у складі 67-ого окремого батальйону територіальної оборони.


Загинув 16 жовтня під час виконання бойових завдань внаслідок отримання сильної черепно-мозкової травми.




Сьогодні у рідному селі Степана Балуша — Нагуєвичах з Героєм прощалася вся громада!
У воїна залишились батьки, брат, дружина та син.
Світла памʼять воїнові!