Дрогобиччина попрощалась із ще одним українським Героєм!

Дрогобиччина попрощалась із ще одним українським Героєм!
Степан Балуш житель села Нагуєвичі Дрогобицької громади. Під час повномасштабного вторгнення росії перебував за кордоном. Повернувшись додому добровільно пішов у військкомат, аби долучитись до захисту України. Перебував на передових позиціях фронту у складі 67-ого окремого батальйону територіальної оборони.
 
 
 
 
Загинув 16 жовтня під час виконання бойових завдань внаслідок отримання сильної черепно-мозкової травми.
 
 
 
 
 
Сьогодні у рідному селі Степана Балуша — Нагуєвичах з Героєм прощалася вся громада!
 
У воїна залишились батьки, брат, дружина та син.
 
Світла памʼять воїнові!
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:28