Дрогобиччина попрощалась із ще одним українським Героєм!

Дрогобиччина попрощалась із ще одним українським Героєм!

Дрогобиччина попрощалась із ще одним українським Героєм!

Герой зі Стебника — Віталій Шимко віддав своє життя у важкому бою проти російських  окупантів, захищаючи українську землю. Український воїн походив зі Стебника, де згодом навчався у Стебницькій гімназії № 6.

Молодий, відважний, хоробрий — він захищав нашу країну, боронячи нас від російських загарбників. Віталій Шимко народився 14 березня 1993 року. 

Перед початком повномасштабного російського вторгнення, Віталій Шимко мешкав в Ужгороді. Відтак саме там, місцевим військкоматом був призваний у лави ЗСУ.  Український захисник виконував завдання десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини А-4210. Український герой загинув 22 червня під час виконання бойових завдань поблизу Донецької області.

Попрощатись із українським Воїном зібралась вся громада Стебника, духовенство району, рідні та друзі, громадські активісти, а також радник начальника Дрогобицької районної військової адміністрації — Андрій Петруняк.

Пам’ятаємо кожного українського Героя, котрі хоробро та жертовно поклали своє життя за нашу свободу. Вічна память! Герої не вмирають!

Фото ДМР

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:25