Дрогобиччина отримає понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток

Кабінет Міністрів України розподілив ще 1,9 млрд гривень субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. Про це йдеться у відповідному розпорядженні № 822-р. від 21 липня 2021 року. Інформують у відділі внутрішнього аудиту та економіки Дрогобицької РДА.

Львівщина зі вказаного обсягу має отримати 58,9 млн гривень на реалізацію 119 проєктів соціально-економічної інфраструктури.

Зокрема на Дрогобиччину на соціально-економічний розвиток мають скерувати понад 10 мільйонів гривень на реалізацію 12 проєктів в Дрогобицькій, Трускавецькій, Бориславській міських та Східницькій, Меденицькій селищних громадах.

Це проєкти спрямовані на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт закладів охорони здоров’я, шкіл, дошкільних навчальних закладів, спортивних об'єктів, проєкти галузі житлово-комунального призначення, а також придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я.

Перелік проєктів на Дрогобиччині:

400 тис. грн — Бюджет Дрогобицької міської територіальної громади. «Реконструкція вуличного освітлення по вул. В. Великого, вул. Мельника, за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, м. Стебник»

640 тис. грн.- Бюджет Дрогобицької міської територіальної громад. «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Трускавецька, за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, м. Стебник»

1 млн 440 тис. грн — Бюджет Дрогобицької міської територіальної громади. «Придбання ультразвукової діагностичної системи, комунальне некомерційне підприємство “Дрогобицька міська лікарня № 1” Дрогобицької міської ради. м. Дрогобич вул. Шептицького, 9».

3 млн 200 тис. грн — Бюджет Дрогобицької міської територіальної громади. «Придбання ендоскопічного обладнання для відео-гастро-, колоно-, бронхоскопії, Комунальне некомерційне підприємство “Дрогобицька міська лікарня № 1” Дрогобицької міської ради. м. Дрогобич вул. Шептицького, 9».

500 тис. грн — Бюджет Трускавецької міської територіальної громади. «Реконструкція мереж вуличного освітлення вулиці Скоропадського, в м. Трускавець Львівської області».

1 млн 570 тис. грн — Бюджет Бориславської міської територіальної громади. «Придбання ендоскопічного відеообладнання для гастро-колоноскопії для потреби КНП “Центральна лікарня м. Борислав” Бориславської міської ради м. Борислав вул. Куліша, 41а».

1 млн 550 тис. грн — Бюджет Східницької селищної територіальної громади. «Реконструкція котельні по вул. Промисловій в смт Східниця Львівської області».

130 тис. грн — Бюджет Східницької селищної територіальної громади. «Капітальний ремонт обіднього залу Підбузького ЗЗСО» І—ІІІ р. смт Підбуж Дрогобицького району Львівської області».

350 тис. грн — Бюджет Східницької селищної територіальної громади. «Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Олекси Довбуша в селі Зубриця Дрогобицького району Львівської області».

350 тис. грн — Бюджет Східницької селищної територіальної громади. «Реконструкція мереж вуличного освітлення на вул. Ювілейна в с. Бистриця Гірська Дрогобицького району Львівської області».

70 тис. грн — Бюджет Меденицької селищної територіальної громади. «Придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика в с. Опори Дрогобицького району Львівської області»

250 тис. грн — Бюджет Меденицької селищної територіальної громади. «Капітальний ремонт частини фасаду з використанням енергозберігаючих технологій корпусу терапевтичного відділення КНП “Меденицька лікарня” Меденицької селищної ради в смт Меденичі Дрогобицького району Львівської області».

Детальний перелік об’єктів і сум, які реалізують в області за кошти субвенції у додатку розпорядження Кабміну.

Довідково:

У державному бюджеті на 2021 рік передбачено 6 млрд гривень на реалізацію бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 468-р від 19 травня 2021 року розподілено 1,6 млрд гривень коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, з них 60 млн гривень на реалізацію 78 об’єктів Львівської області.

До прикладу, торік на Львівщині за кошти Субвенції було передбачено реалізацію 54 об’єктів загальною вартістю 82,8 млн гривень.