Добровольчі формування громад Дрогобицького району отримали 65 бронежилетів

Добровольчі формування громад Дрогобицького району отримали 65 бронежилетів

Добровольчі формування територіальних громад Дрогобицького району отримали 65 бронежилетів від Львівського Оборонного Кластеру.

«Першочергово бронежилетами забезпечуємо бійців, які будуть охороняти стратегічні об’єкти. Такі необхідні для ДФТГ засоби захисту ми отримали завдяки співпраці Львівської ОВА з Львівським Оборонним Кластером», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Бронежилети від ЛОК з Дрогобиччини регулярно передають разом з машинами, які в межах ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького «1000_автомобілів_свободи» відправляють на передову. 

«Для повного забезпечення всіх учасників ДФТГ району нам потрібно ще сотні бронежилетів, тому сподіваємось як на територіальні громади, так і на благодійників, як Львівський оборонний кластер», — додав Степан Кулиняк.

Нагадаємо, у 5 територіальних громадах Дрогобицького району створено 6 добровольчих формувань територіальних громад.  Їх основне завдання – це оборона району та країни від ворожої агресії, сьогодні – російської. 3 червня вони склали присягу на вірність Україні та її народові. У їх рядах не лише чоловіки, а й жінки.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:43
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.