Дрогобицька РДА долучиться до формування критеріїв прозорості і підзвітності міст «Transparent Cities»

Дрогобицька РДА долучиться до формування критеріїв прозорості і підзвітності міст «Transparent Cities»

В Україні вже багато років працює організація «Transparency International Ukraine» — акредитований представник глобального руху «Transparency International», що комплексно підходить до розробки і впровадження змін задля зниження рівня корупції у українських містах. 

Минулого тижня голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк на запрошення організаторів взяв участь у зустрічі з представниками «Transparent Cities/Прозорі міста» та ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» Мирославом Сімкою та Юрієм Кузьмаком. Зустріч відбулася у Молодіжному просторі Дрогобича та зібрала як представників влади, так і громадських активістів. 

Фото: Facebook

Так, у межах зустрічі відбулася презентація можливостей онлайн-платформи прозорості та підзвітності від «Transparency International Ukraine». Рейтинг підзвітності міст України, який формують за класифікованими критеріями, дозволяє оцінити, наскільки задекларовані у нормативно-правових актах і публічній комунікації зобов'язання міської влади співпадають із практикою та реальним досвідом жителів громади. 

Чим конкретнішим та вдало підібраним є перелік критеріїв з рейтенгування, тим достовірнішим та реальнішим є рейтинг. За результатами зустрічі Степан Кулиняк зазначив, що Дрогобицька РДА готова долучитися до формування критеріїв прозорості і підзвітності міст «Transparent Cities». 

Під час сьогоднішньої щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької РДА Степан Кулиняк доручив сформувати перелік пропозицій щодо критеріїв рейтенгування для «Transparency International Ukraine». Зокрема, йдеться про акцент на дотримання місцевими радами Законодавства у юридичній та судових площинах. Після формування повного переліку пропозицій їх буде скеровано до «Transparency International Ukraine».

21:23
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.