Дбають про екологію й під час війни: у Дрогобицькій РВА нагородили працівників лісового господарства

Цьогоріч 15 вересня відзначався День працівника лісу. Голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк привітав працівників лісового господарства району з професійним святом. Також вручив грамоти й подяки за невтомну й сумлінну роботу, постійну підтримку для ЗСУ.

Сьогодні частина працівників лісового господарства змінили звичну форму на військову, а їх колеги, попри все, продовжують висаджувати ліси та дбати про них. Усе заради того, щоб зберегти екологію та біорізноманіття українського лісу. І щоб він, посаджений та збережений і у військовий час, шумів своїми кронами у нашій незалежній Україні.

“Загалом лісове господарство відіграє велику роль для економіки держави. Особливо в час війни. У такий складний і непростий період. Тож дякую всім, хто продовжує працювати на благо нашого міста, регіону та всієї країни”, – привітав працівників лісу з професійним святом голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.
