Чергові автівки на передову з Дрогобиччини

Чергові автівки на передову з Дрогобиччини

Чотири автомобілі свободи разом із благодійниками відправили днями на фронт із Дрогобиччини.

Машини Дрогобицька РВА спільно з БФ «КОЛО» передали захисникам  у межах ініціативи очільника Львівської ОВА Максима Козицького «1000_автомобілів_свободи», яка триватиме доти, доки українські військові потребуватимуть транспорту.

«Нехай ці автівки якнайдовше прослужать нашим хлопцям, допоможуть захисникам бути ще швидшими та маневренішими. Тримаємо стрій разом! Переможемо!» — наголосив голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:19