Чергові автівки на передову з Дрогобиччини

Чотири автомобілі свободи разом із благодійниками відправили днями на фронт із Дрогобиччини.
Машини Дрогобицька РВА спільно з БФ «КОЛО» передали захисникам у межах ініціативи очільника Львівської ОВА Максима Козицького «1000_автомобілів_свободи», яка триватиме доти, доки українські військові потребуватимуть транспорту.

«Нехай ці автівки якнайдовше прослужать нашим хлопцям, допоможуть захисникам бути ще швидшими та маневренішими. Тримаємо стрій разом! Переможемо!» — наголосив голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.