Через два тижні очікують пік захворюваності на коронавірус

Через два тижні очікують пік захворюваності на коронавірус

Щоденні Центри вакцинації населення від COVID-19 працюють у тих громадах, де налічується більше 10 тисяч населення. На Дрогобиччині це громади з центром у Дрогобичі, Трускавці та Бориславі. Щоденний режим роботи дає можливість медикам безперебійно  надавати послуги з вакцинації населення. Збільшення кількості вакцинованих — сприяє формуванню колективного імунітету  від хвороби чи полегшеному її перебігу.

У понеділок, 7 лютого, під головуванням голови Дрогобицької РДА Степана Кулиняка відбулася нарада з профільними заступниками голів громад району та керівниками охорони здоров'я щодо відновлення темпів вакцинації серед населення.

За словами керівника сфери охорони здоров'я Дрогобицької РДА Петра Сушка, у січні темпи вакцинації від коронавірусу дещо впали, що ймовірно пов'язано зі святковим періодом. Зараз кількість охочих вакцинуватись вже побільшало, однак нарощення темпів є необхідним заходом. Оскільки враховуючи індикатор виявлення підтверджених випадків ковіду на Львівщині (26% при нормі 20%) та індикатор рівня госпіталізацій на 100 тис. населення (71 при нормі 60), то піку захворюваності варто очікувати за два тижні.

На разі, як зазначили представники територіальних громад, у кожній громаді додатково працюють мобільні бригади, які окремо акцентують увагу на населенні похилого віку. Також медичні бригади зебезпечені необхідною кількістю вакцини.

Голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк наголосив, що Львівщина, в тому числі Дрогобицький район, є в трійці, де найбільше хворих. Разом з тим у районі двома дозами вакциновано не більше 40%, що є недостатнім показником для формування колективного імунітету та зупинення пандемії.

Степан Кулиняк закликав представників громад вжити всіх можливих заходів, щоб кількість провакцинованих осіб у районі збільшилась. Зі свого боку Дрогобицька РДА надасть повне сприяння та допомогу.

Зазначимо, що від початку пандемії від коронавірусу у Дрогобицькому районі померло 521 осіб. Зараз у Стебницькій міській лікарні госпіталізовано 139 хворих на коронавірус.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:29
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.