600 балів за мультипредметне тестування: випускники Дрогобицького району показали хороші результати

Цьогоріч через війну українським випускникам замість традиційного зовнішнього незалежного оцінювання довелось складати національний мультипредметний тест із трьох предметів: української мови, математики та історії України. Попри складнощі та непрості умови, українські випускники продемонстрували відмінні успіхи в навчанні.
Відтак у Дрогобицькому районі 12 випускників загальноосвітніх навчальних закладів отримали найвищу кількість балів за мультетстування — 600 балів. Це випускники загальноосвітніх шкіл та гімназій Дрогобицької, Трускавецької, Бориславської, Східницької та Меденицької громад. А саме:
- Сорока Роман Вікторович. Добрівлянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад». Дрогобицької міської ради Львівської області.
- Черевко Станіслав Романович. Ліцей № 16 імені Юрія Дрогобича Дрогобицької міської ради.
- Конончук Данило Андрійович. Ліцей імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області.
- Ковба Богдан Іванович. Ліцей №1 імені Івана Франка Дрогобицької міської ради львівської області.
- Козак Діана Тарасівна. Ліцей №1 імені Івана Франка Дрогобицької міської ради львівської області.
- Осадчий Роман Владиславович. Ліцей №1 імені Івана Франка Дрогобицької міської ради львівської області.
- Стяжкіна Ірина Максимівна. Ліцей №1 імені Івана Франка Дрогобицької міської ради львівської області.
- Трачова Маргарита Олексіїна. Ліцей №1 імені Івана Франка.
- Монастирська Анна Романівна. Бориславська державна гімназія.
- Міровська Анастасія Андріївна. Бориславський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 ім. Стефана Коваліва.
- Грицай Анна Василівна. Середня загальноосвітня школа №3 м.Трускавець.
- Пізнак Роман Васильович. Підбузький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Східницької селищної ради.
Нагадаємо, що загальна кількість випускників загалом на Львівщині, які за результатами національного мультипредметного тесту отримали найвищу кількість балів — 87. У Львівському районі – 47, Дрогобицькому – 12, Червоноградському – 10, Яворівському – 8, Стрийському – 6, в Золочівському та Самбірському по 2.
Найкращих випускників уже привітали у Львівській обласній військовий адміністрації — очільник Львівщини Максим Козицький, побажавши подальших успіхів та перемоги.