Результати шкільних змагань "Пліч-о-пліч" у Дрогобицькому районі: нагородили призерів за досягнення у 4 видах спорту

Результати шкільних змагань "Пліч-о-пліч" у Дрогобицькому районі: нагородили призерів за досягнення у 4 видах спорту

У Дрогобицькій РВА, 13 вересня, з нагоди Дня фізичної культури та спорту, нагородили учасників всеукраїнських змагань серед учнів закладів середньої освіти «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», які вибороли призові місця на рівні району.

Усього у Дрогобицькому районі до цих змагань долучилося 211 команд-учасників. Юні спортсмени боролися за першість з футзалу,  волейболу,  спортивного орієнтування, баскетболу.

“Хочу сказати, що варто і важливо займатися спортом, але також — не забувати про гарне навчання,  адже це все визначає те, ким ви будете у майбутньому. Бо після нашої перемоги саме вам розвивати та розбудовувати нашу державу. Вчителям хочу подякувати за роботу, вона досить непроста, але така важлива задля виховання нового покоління”, — привітав переможців районного рівня  змагань голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк. 

У Дрогобицькому районі призові місця вибороли 16 команд. З них: 6 команд — І місце, 6 — ІІ та 4 — ІІІ. Кожна з 5 громад має призерів у тому чи іншому виді спорту). 

Більшість переможців, які здобули “золото” у змаганнях, були напередодні нагороджені у Львові. Призери ІІ та ІІІ місць отримали почесні грамоти та подарунки — інвентар, необхідний за видом спорту, у якому змагались.  

Загалом Львівщина посіла друге місце серед усіх областей та стала єдиною в, яка зібрала весь комплект нагород: перше, друге та третє місця. Також Львівська область стала лідеркою за кількістю зареєстрованих у проєкті шкільних команд, а саме – 2875, а це понад 35 тисяч школярів.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:13