1884 домогосподарствам району провели перерахунок субсидій

1884 домогосподарствам району провели перерахунок субсидій

З листопада зроблено автоматичний перерахунок житлових субсидій 1884 домогосподарствам Східницької і Меденицької громад на суму: 4010217,42 грн., у зв’язку із «червоним» рівнем епідемічної небезпеки на 50% соціальних нормативів користування комунальними послугами.

Про це інформують в Управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА інформує.

Звертаємо Вашу увагу що,  змінилася Заява про призначення та надання житлової субсидії та Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням субсидії .

Наголошуємо, що право на отримання субсидії мають домогосподарства:

•якщо у власності є саморобний транспортний засіб або мотоцикл вартістю менше чотирьох мінімальних заробітних плат, яким менше 5 років;

•якщо відсутні доходи у зв’язку з перебуванням у відпустці по догляду за дитиною досягнення нею шестирічного віку( за висновком лікаря);

•у разі придбання житла за рахунок коштів, виділених з державного чи місцевого бюджету.

Крім цього, будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства на 1 число місяця, з якого призначається житлова субсидія, має у власності більше ніж одне житлове приміщення (будинок, квартиру), крім житлових приміщеннях у гуртожитках та житла:

•яке належить на правах спільної сумісної або часткової власності;

•на яке оформлено спадщину, за умови, що жодне із житлових приміщень, яке перебуває у власності, не здається в оренду, що підтверджується актом обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства;

•розташованого у сільській місцевості, селищах міського типу, на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі та у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення. 

Згідно змін, житлові субсидії призначаються у разі купівлі квартири (будинку) протягом шести місяців після продажу іншої квартири (будинку), що були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтвердних документів, але доходи від такого продажу не враховуються у сукупний дохід домогосподарства.

Субсидія не призначалась у разі, якщо отримано інформацію про наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комуналних послуг, у розмірі 340 грн. (20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Відтепер ця сума збільшена до 680 грн. (40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Раніше субсидія не призначалась при наявності депозиту, сума якого перевищувала 100 тисяч гривень. Відтепер враховується загальна сума всіх депозитів громадянина. Ця загальна сума не повинна перевищувати 100 тисяч гривень. Крім того враховується наявність облігацій внутрішньої державної позики на загальну суму, що перевищує  100 тис. гривень.

Подати документи на призначення  житлової субсидії можна у будь який зручний спосіб через:

•територіальні громади, а саме: Меденицької та Східницької;

•центр надання адміністративних послуг в територіальних громадах із застосуванням ПК «Соціальна громада»;

•електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики у розділі «Е –СЕРВІСИ»- «ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ» subsidii.mlsp.gov.ua (з накладанням кваліфікованого електронного підпису) 

•поштові відділення  на адресу: м. Дрогобич, вул.22 Січня, 41;

•за додатковою інформацією звертатись у відділ субсидій за телефоном :410045

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:02
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.