Дрогобиччина: Для керівників релокованих підприємств району провели семінар з охорони праці

У вівторок, 7 лютого, у Дрогобицькій районній військовій адміністрації провели семінар для керівників підприємств, які релокувались на Дрогобиччину внаслідок повномасштабного російського вторгнення.
У межах семінару йшлося про дотримання норм чинного законодавства з питань охорони праці та оплати праці. Інспектори з праці та охорони праці Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці розповіли про зміни в чинному законодавстві, які вступили в дію в період воєнного стану.

Окрім цього, обговорили діючі Програми підтримки бізнесу та грандові допомоги СПД.
Як зазначив перший заступник Дрогобицької РВА Роман Шлярп, станом на сьогодні у районі функціонує 22 релоковані підприємства різних сфер діяльності.

«Незважаючи на військовий час, усі необхідні заходи з охорони праці мають бути дотримані. Також, відповідно до норм чинного законодавства, має здійснюватися оплата праці на підприємствах. Це буде внеском у зміцнення економіки держави, а таким чином зміцнення армії та наближення перемоги», — підкреслив Роман Шлярп.
Більше інформації з питань охорони праці, у тому числі, задекларованої, можна дізнатися на порталі Держпраці pratsia.in.ua та сайті dsp.gov.ua