У Дрогобицькому районі провели тренінг щодо публічних закупівель в умовах воєнного стану

У Дрогобицькому районі провели тренінг щодо публічних закупівель в умовах воєнного стану

Сьогодні на Дрогобиччині відбувся тренінг щодо публічних закупівель в умовах війни в Україні. Навчання пройшло у приміщенні Дрогобицької районної військової адміністрації.

Участь у заході взяли: начальник управління фінансового аналізу та публічних закупівель Департаменту економічної політики ЛОВА — Леся Бордун,  фахівець з юридичних консультацій — Ірина Корда, а також службовиця Дрогобицької РВА — Надія Федючка.

Під час тренінгу спікери зустрічі розповіли про те, як працює механізм публічних закупівель під час воєнного стану, що змінилось, які нюанси варто враховувати при здійсненні публічних закупівель. 

Додамо, що під час повномасштабного російського вторгнення Уряд встановив постановою від 12.10.2022 р. № 1178 особливості публічних закупівель на час воєнного стану. Відтак закупівлі можна буде проводити в системі Prozorro за новою процедурою. Водночас розширюються рамки використання каталогів Prozorro Market. 

Завдяки постанові Уряду в системі Prozorro з'являється процедура відкритих торгів з особливостями. Вона передбачає скорочення строків повноцінних тендерів у Prozorro, що дозволить замовникам проходити закупівлі вдвічі швидше, ніж раніше.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:34
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.