Пошук за тегом «шкільне харчування»
Від жовтня 2024 року Уряд виділяє субвенцію на організацію безоплатного гарячого харчування для учнів початкових класів. А з 2025 року планує розширити кількість учнів, які отримуватимуть безоплатне харчування.
У Держпродспоживслужбі розповіли, що усі зацікавлені особи можуть долучитися до ініціативи забезпечення якісного та безпечного харчування для наймолодших громадян.

