Пошук за тегом «плавання»
У Дрогобичі 7-8 лютого на базі Дрогобицької ДЮСШ відбулися міжобласні змагання з плавання “Дрогобицький лицар”.
З 15 листопада на водних об’єктах області як зазвичай закривають навігацію та припиняють використання маломірних (малих) суден.

