Пошук за тегом «на щиті»
Житель Бориславської громади навчався в школі села Ясениця-Сільна, а потім здобув професію зварювальника у Професійно-технічному ліцеї. Працював на пилорамі. Після повномасштабного вторгнення став на захист України.
Сьогодні, 30 вересня, Дрогобиччина прощається з трьома Героями, які повернулися на щиті.
Михайло Білик Герой із села Станиля у Трускавецькій громаді. 35 років. 21 березня 2022 року він добровільно пішов захищати Україну від московської навали.


