Пошук за тегом «водокористувачі»

До 1 лютого водокористувачі мають подати звітність про використання обсягів води за формою № 2ТП-водгосп
Відповідно до Порядку ведення державного обліку водокористування (далі – Порядок), затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.