Пошук за тегом «водокористувачі» Новини До 1 лютого водокористувачі мають подати звітність про використання обсягів води за формою № 2ТП-водгосп 29.12.2021 14:57 Відповідно до Порядку ведення державного обліку водокористування (далі – Порядок), затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.