Пошук за тегом «на щиті»

Рік вважався зниклим безвісти: У Дрогобицькій громаді прощаються зі захисником Володимиром Хомою
Сьогодні, 23 червня, на щиті повернувся у Дрогобицьку громаду Володимир Хома. Він проживав у Дрогобичі. Під час повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону, де працював, та у 2024 році став на захист України.
Майже два роки вважався зниклим безвісти: на щиті повернувся у Бориславську громаду Богдан Смиш
У Бориславській громаді у скорботі прощаються зі захисником Богданом Смишем. Він став на захист України 19 травня 2024 року.
Дрогобиччина прощається з полеглим захисником Романом Маланчаком
На щиті повернувся у Трускавецьку громаду солдат Роман Маланчак. Він долучився до лав ЗСУ 25 вересня 2023 року.
Дрогобицький район у жалобі за полеглим Захисником Іваном Тоськом
Дрогобиччина втратила ще одного свого сина. Захищаючи Україну від російської агресії, загинув військовослужбовець зі Стебника Іван Тосько.
У Дрогобицькій громаді прощаються зі захисником Володимиром Демківим
На щиті повернувся у Дрогобицьку громаду захисник, стрілець в/ч 3002  Володимир Демків.Він доєднався до ЗСУ у грудні 2025 року.
Дрогобицька та Бориславська громада у скорботі віддали шану захисникам, які стояли на захисті України: Андрію Пецюху та Роману Довголуцькому.
Дрогобичанин Андрій Пецюх став на захист України на початку 2025 року. Служив у 5-му піхотному батальйоні в/ч А4862.
У Трускавецькій громаді прощаються зі захисником Ігорем Біликом з Доброгостова
Сьогодні, 25 травня, у Трускавецькій громаді у скорботі зустріли тіло загиблого воїна старшого сержанта  Ігоря Білика з Доброгостова.Він служив з 28 вересня 2024 року у мотопіхотному батальйоні в/ч А4955.
Служили з 2022 року: на щиті до Дрогобицької та Бориславської громад повернулися Руслан Пиртко та Микола Драганчук
Сьогодні, у День Героїв, Дрогобицька та Бориславська громади у скорботі зустріли полеглих захисників: Руслана Пиртка та Миколу Драганчука.  Руслан Пиртко з села Рихтичі став на захист України з 16 березня 2022 року.
На Дрогобиччині прощаються з трьома захисниками: Романом Сенівим, Андрієм Микитиним та Василем Тупичаком
На щиті повернулися до своїх домівок захисники з Дрогобицької, Трускавецької та Східницької громад. Вони ціною життя стояли на захисті України від російської окупації.