Пошук за тегом «на щиті»
Сьогодні, 23 червня, на щиті повернувся у Дрогобицьку громаду Володимир Хома. Він проживав у Дрогобичі. Під час повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону, де працював, та у 2024 році став на захист України.
У Бориславській громаді у скорботі прощаються зі захисником Богданом Смишем. Він став на захист України 19 травня 2024 року.
На щиті повернувся у Трускавецьку громаду солдат Роман Маланчак. Він долучився до лав ЗСУ 25 вересня 2023 року.
Дрогобиччина втратила ще одного свого сина. Захищаючи Україну від російської агресії, загинув військовослужбовець зі Стебника Іван Тосько.
На щиті повернувся у Дрогобицьку громаду захисник, стрілець в/ч 3002 Володимир Демків.Він доєднався до ЗСУ у грудні 2025 року.
Дрогобичанин Андрій Пецюх став на захист України на початку 2025 року. Служив у 5-му піхотному батальйоні в/ч А4862.
Сьогодні, 25 травня, у Трускавецькій громаді у скорботі зустріли тіло загиблого воїна старшого сержанта Ігоря Білика з Доброгостова.Він служив з 28 вересня 2024 року у мотопіхотному батальйоні в/ч А4955.
Сьогодні, у День Героїв, Дрогобицька та Бориславська громади у скорботі зустріли полеглих захисників: Руслана Пиртка та Миколу Драганчука. Руслан Пиртко з села Рихтичі став на захист України з 16 березня 2022 року.
На щиті повернулися до своїх домівок захисники з Дрогобицької, Трускавецької та Східницької громад. Вони ціною життя стояли на захисті України від російської окупації.








