Pозпорядження районної державної адміністрації від 11 жовтняня 2021 року №199

Тип документу:
Номер документу:
199

Відповідно до п.4 Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 23.05.2012 №417 «Про затвердження Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми»:

1. Визначити відділ підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (М.Матієчко) та заступника голови райдержадміністрації (Т.Матолич) відповідальними за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 серпня 2012 року №366 «Про відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми»

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника головирайонної державної адміністрації Тараса Матолича.

Голова Степан КУЛИНЯК

Документ: