Pозпорядження районної державної адміністрації від 10 січня 2022 року №5

Тип документу:
Номер документу:
5

Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 6 липня 2020 року №188

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року №736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію» (зі змінами), Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, інформації, що містять службову інформацію, в районній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 29 березня 2017 року №92 та у зв’язку з кадровими змінами у райдержадміністрації:

1. Затвердити новий персональний склад Комісії з питань роботи із службовою інформацією у Дрогобицькій районній державній адміністрації Львівської області, що додається.

2. Внести змінидо Положення про Комісію з питань роботи із службовою інформацією у Дрогобицькій районній державній адміністрації Львівської області, виклавши його в редакції, що додається.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Мар’яну Жук.

Голова Степан КУЛИНЯК

Документ:
5-vid-10-01-2022.docx 32 Кбзавантажений 9 разів
12:36
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.