Pозпорядження Дрогобицької районної військової адміністрації від 30 грудня 2022 року № 151

Тип документу:
Номер документу:
Дата:

Про створення Дрогобицької районної позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії при Дрогобицькому РТЦК та СП у 2023 році

Відповідно до ч.9 ст.13, ст.27, ст.28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», Постанови КМУ №100 від 20.01.2021 «Про внесення змін до Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», Наказу Міністра оборони України від 14.08.2008 №402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», та з метою проведення медичних оглядів громадян для проведення приписки до призовної дільниці, проведення призовів, прийняття на військову службу за контрактом, службу у військовому резерві Збройних Сил України, військовозобов'язаних та кандидатів на навчання у вищих військово-навчальних закладах Міністерства оборони України:

1. Створити Дрогобицьку районну позаштатну постійно діючу військово-лікарську комісію Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

1.1. Затвердити склад Дрогобицької районної позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки згідно з додатком.

2. Міським, селищним головам Дрогобицького району:

2.1. Визначити лікувальні заклади для забезпечення додаткового медичного обстеження та лікування громадян для прийняття на військову службу за контрактом, службу у військовому резерві Збройних Сил України, військовозобов'язаних та кандидатів на навчання у вищих військово-навчальних закладах Міністерства оборони України.

2.2.Забезпечити проходження безкоштовного додаткового медичного обстеження контингенту, які направляються позаштатною постійно діючою військово-лікарською комісією Дрогобицького районного ТЦК та СП проводити безкоштовно: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), флюорографічне обстеження органів грудної клітки, електрокардіографічне дослідження та визначення групи крові та резус-належність; а також забезпечити визначені лікувальні заклади рентгенологічною плівкою та іншими необхідними реагентами для проведення спеціальних досліджень.

2.3. Забезпечити безперебійну присутність членів позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії при Дрогобицькому районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (далі — ВЛК Дрогобицького РТЦК та СП) згідно потреб за узгодженням з начальником Дрогобицького РТЦК та СП.

2.4. Забезпечити ВЛК Дрогобицького РТЦК та СП медичною технікою, майном, медичним приладами, інструментами необхідних для виконання покладених на них завдань.

2.5. Забезпечити виділення коштів, для оплати праці лікарів-спеціалістів та середнього медичного персоналу залучених до проведення медичного огляду громадян по квотному принципу.

3. Голові та членам позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Дрогобицького РТЦК та СП:

3.1.У роботі керуватись виключно Положенням “Про військову лікарську експертизу в Збройних Силах України” затвердженого Наказом Міністра оборони України № 402 від 14.08.2008.

3.2. Засідання позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Дрогобицького РТЦК та СП проводити у робочі дні з 09.00 до 15.00 на базі приміщення призовної дільниці Дрогобицького РТЦК та СП.

3.3. Забезпечити ведення книги протоколів ВЛК та Картки медичного огляду.

3.4. Щоквартально проводити аналіз роботи.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Документ:
151-vid-30-12-2022.docx 27 Кбзавантажений 24 рази