Pозпорядження Дрогобицької районної військової адміністрації від 30 червня 2022 року №64

Тип документу:
Номер документу:
64

Про призначення відповідального за організацію прийому іноземних делегацій в Дрогобицькій районній військовій (державній) адміністрації

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», вимог Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв секретної інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №736:

1. Призначити відповідальним за організацію прийому іноземних делегацій в Дрогобицькій районній військовій (державній) адміністрації головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності, цифрового розвитку та комунікацій з громадськістю Маріанну Максимову.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Документ:
64-vid-30-06-2022.docx 21 Кбзавантажений 9 разів