Pозпорядження Дрогобицької районної військової адміністрації від 22 липня 2022 року №76

Тип документу:
Номер документу:
76

Про створення робочої групи щодоперевірки організації безпечних умов перебування працівників та дітей у закладах освіти

На виконання доручення Прем'єр-міністра України від 10.06.2022 №14529/0/1-22, листа Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 14.06.2022 р. N 03-1870/162-2та з метою організаціїбезпечних умов перебування працівників та дітей у закладах освіти на території Дрогобицького району:

1. Створити районну робочу групу щодо перевірки організації безпечних умов перебування працівників та дітей у закладах освіти(далі – робоча група)та затвердити її склад згідно з додатком 1.

2. Керівникам навчальних закладів, розташованих на території Дрогобицького району, організувати безпечні умови перебування працівників та дітей у відповідних закладах освіти та привести у готовність до використання споруди цивільного захисту.

3.Робочій групі провести перевірки з метою оцінки будівель (споруд, приміщень) в закладах освіти для визначення можливості їх використання як укриттів, а також стану організації безпечних умов перебування працівників та дітей.

4.Робочій групі за результатами перевірок скласти відповідні акти за формою згідно додатку 2.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника начальника районної військової адміністраціїР.Шлярпа

Документ:
rozporyadzhennya-po-vpo-po-shkolakh.docx 35 Кбзавантажений 13 разів
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.