Pозпорядження Дрогобицької районної військової адміністрації від 16 листопада 2022 року № 126

Тип документу:
Номер документу:
126
Дата:

Про організацію роботи районної призовної комісії під час дії воєнного стану на території Дрогобицького району

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 №68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», ст.6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352 (зі змінами), розпорядження голови Львівської обласної військової адміністрації від14листопада 2022 року №573/0/5-22ВА«Про організацію роботи призовних комісій під час дії воєнного стану», листа Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 03.11.2022 №2/5091, з метою виконання вимог статті 181 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»:

1. Утворитирайонну призовну комісіюна час дії воєнного стану та затвердити її персональний склад згідно з додатком 1, установити графік її роботи, на час дії воєнного стану, щовівторка та щоп’ятниці.

2. Затвердити персональний склад лікарів, які залучаються до проведення медичного огляду призовників на призовній дільниці згідно з додатком 2.

3. Районній призовній комісії на час дії воєнного стану організувати та провести медичний огляд осіб, які перебувають на військовому обліку призовників та досягли 27-річного віку, взяти їх на військовий облік військовозобов’язаних або виключити з військового обліку відповідно до статті 16 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

4. Районній призовній комісії забезпечити виконання інших завдань, встановлених відповідно до статті 181Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

5. Начальнику Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

5.1.Відповідно до статті 181Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» оповістити осіб, які перебувають на військовому обліку призовників та досягли 27-річного віку про терміни їх прибуття на призовні дільниці відповідними розпорядженнями і повістками, врученими призовникам через відповідні органи місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти, незалежно від підпорядкування і форми власності та безпосередньо посадовими особами РТЦК та СП.

5.2. Надсилати органам Національної поліції України повідомлення про всі випадки неприбуття призовників, які досягли 27-річного віку для проходження призовної комісії без поважних причин для поставки їх до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для розгляду справи про адміністративне правопорушення за порушення правил військового обліку.

6. Головам територіальних громад Дрогобицького району у разі отримання розпорядження начальника районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо оповіщення призовників про їх явку на призовні дільниці:

6.1. здійснити оповіщення зазначених у розпорядженні призовників про їх виклик за місцем їх проживання (навчання, праці) або, у разі їх відсутності, довести вимогу про виклик до відома власників будинків, у яких вони проживають, шляхом вручення повісток та забезпечити контроль їх прибуття;

6.2. звертатися до органів Національної поліції стосовно громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, для їх розшуку, затримання і доставки до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

6.3. Надати необхідну допомогу в проведенні безкоштовних медичних обстежень призовників.

6.4. Перед медичним оглядом призовників забезпечити безкоштовне виконання медичних заходів, визначених у пункті 2.5 розділу II Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402 (зі змінами), які пов’язані з проведенням щеплень та лабораторних обстежень, своєчасне надання до територіального центру комплектування та соціальної підтримки необхідної медичної документації на призовників, які підлягають призову.

6.5. Зобов’язати лікувальні заклади, які розташовані на території Дрогобицького району, за направленням територіального центру комплектування та соціальної підтримки, провести безкоштовно: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), аналіз методом ІФА на виявлення коронавірусної інфекції, реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), флюорографічне обстеження органів грудної клітки, профілактичні щеплення у відповідності з календарем профілактичних щеплень, електрокардіографічне дослідження та визначити групу крові та резус-належність.

6.6. Виділити для роботи на призовній дільниці необхідну кількість лікарів-спеціалістівдля медичного огляду громадян, визнаних районною призовною комісією, комісією з питань приписки до призовних дільниць непридатними або тимчасово непридатними до військової служби, а також громадян, які заявили про незгоду з результатами медичного огляду і рішенням районної призовної комісії, працівників середнього і молодшого медичного персоналуіз збереженням середньомісячного заробітку за основним місцем роботи.

7. Дрогобицькому РВП ГУ НП у Львівській області:

7.1. У встановленому законом порядку за зверненням районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки доставити до таких територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки осіб, які вчинили адміністративні правопорушення, передбачені статтями 210 та 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

7.2. за зверненням начальників РТЦК та СП надавати інформацію щодо наявності (відсутності) у призовників, придатних для проходження строкової військової служби, кримінальної та адміністративної відповідальності, або стосовно яких ведеться досудове слідство.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника начальникаДрогобицької районної військової адміністрації Романа Шлярпа.

Документ:
126-vid-16-11-2022.docx 29 Кбзавантажений 3 рази
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.