Pозпорядження Дрогобицької районної військової адміністрації від 03 листопада 2022 року № 120

Тип документу:
Номер документу:
120

Про проведення ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 03.10.2022 №883 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році», департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації від 11.10.2022 №02-01/01/250 «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Міських та селищних голів:

1.1. Забезпечити організацію та проведення відділами освіти територіальних громад Дрогобицького району ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (районні олімпіади) з дотриманням законодавства України в частині організації заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у терміни, згідно з додатком.

1.2. До 20 грудня 2022 року забезпечити подання відділами освіти територіальних громад, на базі яких проводився ІІ тур ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, звітів про проведення ІІ етапу та заявки на участь команд у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, на адресу Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» та в Дрогобицьку районну військову адміністрацію на електронну адресу drogobych.rda.vomsoz@gmail.com

1.3. При формуванні команд врахувати, що у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів братимуть участь не більше двох переможців ІІ етапу олімпіади від кожного класу району.

1.4. Допустити до участі у ІІІ етапі олімпіад учасників із закладів освіти, учні яких стали переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019 році (німецька мова, ліцей №2 Дрогобицької міської ради, додаткова кількість учасників – 2; інформаційні технології, ліцей №1 ім. Івана Франка Дрогобицької міської ради, додаткова кількість учасників – 1).

1.5. При організації ІІ туру ІІ етапу олімпіад керуватися Умовами проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що затверджені наказом головного управління освіти і науки №756 від 25 вересня 2012 року (зі змінами).

1.6. При формуванні команд врахувати, що у ІІ турі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів братимуть участь не більше двох переможців І туру ІІ етапу олімпіади від кожного класу громади.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника Романа ШЛЯРПА.

Документ:
Документ:
120-dodatok.docx 19 Кбзавантажений 1 раз
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.