Зібрав понад 80 учасників з України та Польщі: у Дрогобицькому районі відбувся чемпіонат області з велоспорту

Зібрав понад 80 учасників з України та Польщі: у Дрогобицькому районі відбувся  чемпіонат області з велоспорту

26-28 вересня у Дрогобичі завершився відкритий чемпіонат Львівської області з велоспорту на шосе, присвячений памʼяті заслуженого тренера України з велоспорту Ігоря Романишина та на призи Ярослава Поповича. Під час заходу також тривав збір коштів на ЗСУ.

У змаганнях об’єдналися учасників понад 80 учасників віком від 9 до 79 років, які боролися за першість в індивідуальній гонці на час та у групових гонках за своїм віком. На дорогах Дрогобицького району змагались спортсмени з Києва, Покрова, Чернівців, Кривого Рогу, Шептицького, Сокаля, Дрогобича, Львова, Жовкви, Луцька та Хрубешова (Республіка Польща). 

Почесним гостем на нагородженні та закритті змагань був Сергій Зозуля — воїн-захисник, герой України, вихованець СДЮШОР “Медик”.

Також привітали учасників та переможців заступник голови Дрогобицької РВА Ярослав Пецюх та керівниця Управління гуманітарної політики Дрогобицької РВА Надія Козар.

Вони привітали учасників змагань та зазначили, що спорт є важливим і для підтримки духу змагань, і для підтримки спортивної форми, і для представлення України на міжнародній арені.

В перший день змагань визначали переможців та призерів в індивідуальній гонці на час. На другий другий день – переможців у груповій гонці. Переможці, які здобули призові місця відповідно до вікових категорій та результатів з подолання дистанції, отримали почесні нагороди.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:24