«Ні насиллю!» - у Дрогобицькій РДА відбувся круглий стіл

«Ні насиллю!» - у Дрогобицькій РДА відбувся круглий стіл

У Дрогобицькій районній державній адміністрації відбувся круглий стіл у межах підготовки до акції «16 днів проти насильства». Ця акція впродовж останніх років стала традиційною і проводиться у період з 25 листопада до 10 грудня по всій країні. Її метою є сформувати у громадськості «нульову толерантність» до різних форм насильства, особливо серед дітей та жінок.

У заході взяли участь представники служб у справах дітей територіальних громад району, а також підрозділів ювенальної превенції Дрогобицького відділу поліції. Організатором круглого столу виступив відділ-служба у справах дітей Дрогобицької РДА.

Участь у заході взяв заступник голови Дрогобицької РДА Йосип Пономаренко.

Під час круглого столу сторони обговорили питання організації заходів у межах проведення Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства». Окрім цього, йшлося про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження.

«Найважливішу роль у попередженні насильства у сім'ях відіграє інформаційно-просвітницька та консультаційна робота. У цьому сенсі ефективному вирішенню проблеми запобігання насильства має стати злагоджена взаємодія всіх відповідних служб. Тому всі разом маємо працювати у цьому напрямі, бо це наша спільна справа», — підсумував заступник голови Дрогобицької РДА Йосип Пономаренко.

18:26
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.