Завтра у Дрогобичі та прилеглих селах припинять подачу газу на дві доби

Завтра у Дрогобичі та прилеглих селах припинять подачу газу на дві доби
Впродовж 9-11 липня у Дрогобичі та низці навколишніх сіл припинять подачу газу.
 
Причина відключення: Бібрське ЛВУМГ «Оператор газотранспортної системи України» проводитиме щорічні планові ремонтно-профілактичні роботи на газових комунікаціях і обладнанні. Роботи триватимуть орієнтовно 48 годин. У зв’язку з цим з 8 години ранку 9 липня буде припинено газопостачання.
 
Про це на своїй сторінці у Facebook проінформував начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.
 
Без газу на цих 48 годин залишаться жителі Дрогобича та таких сіл Дрогобицького району:
 
  • Михайлевичі
  • Почаєвичі
  • Раневичі
  • Лішня
  • М-Лішнянський
  • Унятичі
  • Медвежа
  • Рихтичі
  • Снятинка
  • Залужани
  • Старе Село
  • Брониця
  • Бистриця
  • Новошичі
  • Биків
  • Долішній Лужок
  • Озимино
  • Далява
  • Гаї Верхні
  • Гаї Нижні
  • Нове Село
  • Болехівці
Адміністрація Дрогобицького УКГГ закликає на час відсутності газопостачання перекрити газові крани, а також бути присутніми у своїх помешканнях під час пуску газу.
 
Просимо всіх заздалегідь підготуватися до відключення!
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
09:48