За минулу добу та вихідні на Дрогобиччині провакцинувались 857 людей

За понеділок, 6 вересня, та вихідні дні у Дрогобицькому районі від COVID-19 провакцинували 857 осіб.

У Дрогобицькій ТГ – 457 осіб, Трускавецькій ТГ – 314 осіб, Бориславській ТГ – 27 осіб, Меденицькій – 47 осіб, Східницькій ТГ – 12.

Прищеплють мешканців Дрогобицького району препаратами CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer та Moderna.

Загалом, з початку вакцинальної кампанії у Дрогобицькому районі зроблено 35 486 щеплень проти коронавірусу. З них першу дозу отримали 20 516 осіб, повний курс вакцинації проти COVID-19 отримали 14 970 осіб.

У Дрогобицькій ТГ першою дозою вакцини прищепили – 10 631 осіб, повний курс – 8 146.

У Трускавецькій ТГ перша доза – 5 983 осіб, повний курс – 4 464.

У Бориславській ТГ перша доза – 3 096 осіб, повний курс — 1 921.

У Східницькій ТГ перша доза – 232 осіб, повний курс – 41.

У Меденицькій ТГ перша доза – 574 осіб, повний курс – 398.

Пункти щеплень у Дрогобицькому районі розміщені:

— у Дрогобицькій громаді — на базі КНП «Дрогобицька міська поліклініка», КНП «Дрогобицька районна лікарня» та КНП «Стебницька міська лікарня»

— у Трускавецькій громаді – КНП «Трускавецька міська лікарня»

— у Бориславській громаді — КНП «Центральна міська лікарня міста Борислав»

— у Меденицькій громаді – КНП «Меденицька лікарня»

— у Східницькій громаді — у смт Підбуж за адресою вул. І. Франка, 32 та у селі с. Новий Кропивник за адресою вул. Довбуша, 14.

Окрім цього, у Дрогобичі на базі Центру культури та мистецтв «Каменяр» (колишній районний народний дім) розміщений Центр вакцинації населення, який працює щоденно.