За минулу добу та вихідні на Дрогобиччині провакцинувались 741 людей

За понеділок, 4 жовтня, та вихідні дні у Дрогобицькому районі від COVID-19 провакцинували 741 осіб.
У Дрогобицькій ТГ – 366 осіб, Трускавецькій ТГ – 244 осіб, Бориславській ТГ – 74 осіб, Меденицькій – 30 осіб, Східницькій ТГ – 27.
Прищеплють мешканців Дрогобицького району препаратами CoronaVac, AstraZeneca та Pfizer.
Загалом, з початку вакцинальної кампанії у Дрогобицькому районі зроблено 49 296 щеплень проти коронавірусу. З них першу дозу отримали 28 968 осіб, повний курс вакцинації проти COVID-19 отримали 20 328 осіб.
У Дрогобицькій ТГ першою дозою вакцини прищепили – 15 269 осіб, повний курс – 10 681.
У Трускавецькій ТГ перша доза – 7 240 осіб, повний курс – 5 916.
У Бориславській ТГ перша доза – 4 756 осіб, повний курс — 2 895.
У Східницькій ТГ перша доза – 764 осіб, повний курс – 280.
У Меденицькій ТГ перша доза – 939 осіб, повний курс – 556.
Пункти щеплень у Дрогобицькому районі розміщені:
— у Дрогобицькій громаді — на базі КНП «Дрогобицька міська поліклініка», КНП «Дрогобицька районна лікарня» та КНП «Стебницька міська лікарня»
— у Трускавецькій громаді – КНП «Трускавецька міська лікарня»
— у Бориславській громаді — КНП «Центральна міська лікарня міста Борислав»
— у Меденицькій громаді – КНП «Меденицька лікарня»
— у Східницькій громаді — у смт Підбуж за адресою вул. І. Франка, 32 та у селі с. Новий Кропивник за адресою вул. Довбуша, 14.
Окрім цього, у Дрогобичі на базі Центру культури та мистецтв «Каменяр» (колишній районний народний дім) розміщений Центр вакцинації населення, який працює щоденно. Такий же Центр вакцинації працює у ТЦ «Епіцентр», що за адресою вул. С.Наливайка, 5.