З подякою за службу: начальник Дрогобицької РВА привітав бійців Нацгвардії

З подякою за службу: начальник Дрогобицької РВА привітав бійців Нацгвардії

26 березня в Україні відзначається День Національної гвардії України.

Сьогодні бійці НГУ тримають оборону на найгарячіших ділянках фронту, посилюють протиповітряну оборону, захищають критичну інфраструктуру, протидіють ворожим диверсійним групам, розміновують звільнені території, забезпечують порядок і безпеку наших міст.

У День Національної гвардії України начальник Дрогобицької РВА разом з колегами привітав Нацгвардійців особового складу 2 Галицької бригади Національної гвардії України, нагородивши грамотами та відзнаками Дрогобицької РВА. А також вручив цінний подарунок — телевізор марки «Xiaomi» та подякував за службу.

“Дякую вам за службу, яку в надскладних умовах війни наші нацгвардійці виконують дуже добре! А головне — робите свою роботу за покликом серця, захищаючи нашу незалежність. Ви показуєте приклад для інших”, – зазначив Степан Кулиняк. 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:09