З Дрогобиччини на передову поїхали ще три авто

З початку тижня на підтримку військовослужбовців та медиків вирушають ще 3 автомобілі. Один з них – карета швидкої допомоги.

Відправили їх Дрогобицька РВА спільно з Благодійний фонд «КОЛО» у межах продовження ініціативи очільника Львівщини Максима Козицького 1000 автомоблів свободи.

«Дякую усім, хто тримає темп і продовжує передавати техніку на фронт. Позашляховики та інша техніка, як і на початку повномасштабного вторгнення, потрібні нашим хлопцям і дівчатам на передовій. Для того, щоб цей рік став вирішальний у війні, маємо працювати і ще раз працювати», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.