З Днем державної служби України!

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Довіра до влади починається з державного службовця, вона залежить від того, наскільки сумлінно, відповідально і професійно ми виконуємо обов'язки, покладені на нас державою.

Саме тому основними цілями і завданнями державної служби є створення умов для розвитку відкритого громадянського суспільства, захист прав та свобод людини і громадянина, а також забезпечення прозорості та відкритості діяльності органів державної влади відповідно до їх завдань і повноважень.

Сьогодні державна служба України знаходиться в процесі реформування, головна мета якого — становлення ефективної, стабільної системи державного управління та підвищення авторитету державного службовця.

Упевнений, що запорукою успішної праці є відданість своїй справі та невичерпна енергія тих, хто присягнув вірно служити українському народові, від уваги держави до тих, на чиї плечі покладена важлива суспільна функція – реалізувати державну політику в різних сферах, формувати рівень довіри суспільства до влади та її авторитет.

Бажаю вам здоров’я, натхнення, успіхів на професійній ниві, заслуженої шани та вдячності громадян!

Голова райдержадміністрації Степан КУЛИНЯК