Які прилади можна вмикати під час економії електроенергії

Які прилади можна вмикати під час економії електроенергії

Щоб споживати електроенергію з мінімальним навантаженням на енергосистему:

  • Обмежте у пікові ранкові та вечірні години використання електроприладів з «червоної групи»;
  • Не використовуйте одночасно більше одного електроприладу з «червоної групи»;
  • Користуйтеся приладами з «жовтої» та «червоної» груп по черзі, щоб вони не створювали надмірного навантаження на мережу;
  • Зелена група» – найменш енергоємна, ці електроприлади безпечні для системи, їх можна вмикати протягом дня.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:59