Вимушені переселенці з Дрогобиччини отримали допомогу від International Medical Corps

Вимушені переселенці з Дрогобиччини отримали допомогу від International Medical Corps

400 наборів з засобами гігієни для внутрішньо переміщених осіб передала на Дрогобиччину міжнародна організація «International Medical Corps».

Впродовж вівторка, 16 травня, сотні коробок із засобами гігієни роздали нашим землякам, які знайшли свій прихисток на Дрогобиччині.

З початку повномасштабного вторгнення International Medical Corps (Міжнародний медичний корпус) допомагає внутрішньо переміщеним особам в Україні, а також біженцям за кордоном. Представники медичного корпусу надають допомогу переселенцям в межах Дрогобиччини вже не вперше. Окрім надання гуманітарної допомоги, організація взялася за капітальний ремонт помешкань вимушених переселенців, зокрема гуртожитків.

Координують отримання гуманітарної допомоги у Консультативно-координаційному центрі для ВПО та всіх, хто потребує допомоги, що при діє Дрогобицькій РВА за адресою: м. Дрогобич, вул. 22 січня, 37, тел. 067 471 02 45. Також можна заповнити анкету потреб за посиланням: bit.ly/3DYl8RU

Зазначимо, на обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Дрогобицького району зареєстровано 32138 особи, серед яких 9700 дітей.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
09:50