Вихованці ІРЦ Дрогобиччини отримали планшети та наплічники від UNICEF

Вихованці ІРЦ Дрогобиччини отримали планшети та наплічники від UNICEF

Серед інклюзивно-ресурсних центрів Львівської області розподілили 64 планшети та 250 наплічників з навчальними наборами. Їх надали БО «Освітня платформа» у співпраці з Дитячим фондом «UNICEF».

Вручили планшети та наплічники керівникам інклюзивно-ресурсних центрів у Львівській обласній військовій адміністрації.

Як розповів заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, БО «Освітня платформа» звернулася в департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації з пропозицією посприяти у розповсюдженні індивідуальних навчальних наборів та планшетів для ІРЦ.

У Дрогобицькому районі налічується 3 інклюзивно-ресурсні центри, які опікуються дітьми з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18-ти років. Вони розташовані у Дрогобичі, Бориславі та Трускавці.

Зазначимо, що одним з напрямів роботи організації «Освітня платформа» є допомога дітям із вразливих категорій сімей у доступі до освітніх послуг та забезпечення їх необхідними засобами, зокрема канцелярським приладдям та рюкзаками. У відповідь на виклики, пов’язані із порушеннями прав дитини на безпеку та освіту у стані війни, у межах співпраці з Дитячим Фондом UNICEF БО «Освітня платформа» всіляко прагне наблизити освітні послуги та соціально-психологічну допомогу для дітей та їхніх сімей з числа ВПО.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:40
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.