ВПО Дрогобиччини отримають грошову підтримку від Консорціуму захисту України (США)

ВПО Дрогобиччини отримають грошову підтримку від Консорціуму захисту України (США)

На Дрогобиччині розпочала свою діяльність організація Консорціуму захисту України (США)  у співпраці з Благодійним фондом “Право на захист”.

Цими днями фахівці американської організації працюють на Дрогобиччині, реєструючи внутрішньо переміщених осіб, які внаслідок російської агресії в Україні, змушені шукати прихисток в інших містах України, і як наслідок тимчасово проживають у Дрогобицькому районі.

Відтак Консорціум захисту України (США)  у співпраці з Благодійним фондом “Право на захист” розпочали надавати грошову допомогу внутрішньо переміщеним українцям у розмірі 2 220 грн на одну особу протягом 3-х місяців. Наразі вже встигли зареєструвати 32 особи із числа ВПО Дрогобиччини, які вже й найближчому майбутньому зможуть отримати грошову допомогу на свої потреби.

 Як розповідають працівники Консорціуму захисту України (США), для отримання фінансової підтримки вимушені переселенці мають відповідати таким критеріям:

 

  • домогосподарства, постраждалі від раптових обстрілів; родини, які втратили члена родини; родини, які внаслідок проведення військових дій, втратили засоби до існування (пошкоджений / втрачений магазин, ферма, худоба тощо)

  • домогосподарства з ВПО (з 24.02.2022), які прибули менш ніж 30 днів тому та не мають безпечного житла (власного, орендованого чи наданого / розділеного з родичами)

  • домогосподарства з ВПО (з 24.02.2022), які прибули понад 30 днів тому, не мають безпечного житла (власного, орендованого чи наданого / розділеного з родичами), та відповідають хоча б одному з критеріїв вразливості

 

Важливо: не зможуть звернутися із заявою ті домогосподарства, хто вже отримував виплати від інших міжнародних організацій менш ніж 3 місяці тому.

Про наступні  мобільні бригади допомоги від Консорціуму захисту України (США), які розгорнуть свою діяльність на Дрогобиччині, ми повідомимо згодом. Тож стежте за нашими оновленнями.

 

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:41
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.