Водопостачання у Трускавці мають відновити вже уночі

Водопостачання у Трускавці мають відновити вже уночі

ТзОВ «Трускавецький водоканал» та КП «Дрогобичводоканал» не уклали новий договір про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. Старий договір від 1 січня 2020 року втратив свою чинність 00:00 годині 1 січня 2022 року.

Таким чином з 1 січня нового року водопостачання у домівки та санаторії Трускавця здійснювали з тамтешнього питного озера. Однак через його значне замулення, подавати воду з нього стало неможливо і місто залишилось без води.

Про важливість та шляхи вирішення цього питання йшлося під час наради у Дрогобицькій райдержадміністрації. 

Як зазначив голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк, у райдержадміністрації вивчили попередній проект договору між ТзОВ «Трускавецький водоканал» та КП «Дрогобичводоканал» та протокол розбіжностей, надані сторонами. Так, задля забезпечення життєдіяльності мешканців та гостей Трускавця необхідно скликати позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, де розглянути питання негайного відновлення водопостачання.

«Першочергово в таких ситуаціях страждають люди, для добробуту яких  ми маємо працювати, а також готельний бізнес, який і так вже другий рік працює в часі коронавірусної кризи. Тому якщо у найкоротші терміни ситуація не знайде вирішення, всі відповідні органи будуть змушені втрутитися», — зазначив під час наради голова Степан Кулиняк.

Однак, за попередньою інформацією, керівництво Дрогобича та Трускавця досягнуло домовленостей щодо відновлення водопостачання у курортному місті. Так, КП «Дрогобичводоканал» має відновити подачу води для ТзОВ «Трускавецький водоканал» вже сьогодні уночі, через аварію на магістральному водогоні «Гірне-Дрогобич».

16:53
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.