Військові подякували Дрогобицькій РВА та міській раді за активну підтримку ЗСУ

Військові подякували Дрогобицькій РВА та міській раді за активну підтримку ЗСУ

В час російсько-української війни, кожен воює на своєму фронті. Відтак відповідальність за перемогу несемо як і спільно, так і особисто. Робимо все можливе для перемоги.

Під час понеділкової наради у Дрогобицькій районній військовій адміністрації командир однієї з військових частин особисто подякував Дрогобицькій РВА та Дрогобицькій міській раді за підтримку військовослужбовців у часі збройної агресії росії проти України.

Військовослужбовець вручив грамоту начальнику Дрогобицької РВА Степану Кулиняку та представнику Дрогобицької міської ради Руслану Щербі за активну  громадянську позицію, патріотизм та вагомий внесок, підтримку військовослужбовців, які виконують свій обов'язок із захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Олег Дідіченко подякував всім присутнім за підтримку української армії в час російської агресії, додавши, що тил — одна із важливих складовиху спішної армії, а відтак спільної перемоги.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:32